Rolety, żaluzje i vertikale dla każdego

 

Oferujemy bogaty wybór żaluzji, rolet i vertikali do domu i biura. Poznaj każdy z tych produktów od podstaw.Rolety dzień/noc

Całkowite zaciemnienie

C o raz więcej osób decyduje się na rolety tego typu. W pełni się z nimi zgadzamy, gdyż połączenie rolety z żaluzją zapewnia najlepsze efekty nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Roleta dzień/noc składa się z dwóch elementów - poziomych pasów transparentnych i poziomych pasów zaciemniających. Co to oznacza? Ten typ rolety idealnie zabezpiecza pomieszczenia przed nadmiarem światła za równo w dzień, jak i w nocy. Montują rolety dzień/noc w swoim mieszkaniu poczujesz całkowitą swobodę i komfort. Oto zasadnicze atuty tego modelu:


Regulacja:
Optymalna regulacja światła
Opcje:
Całkowite zaciemnienie wnętrza
Materiał:
Estetyczne wykonanie
Wygląd:
Kilkadziesiąt kolorów do wyboru

Żaluzje drewniane

Naturalny wygląd

D rewniane żaluzje prezentują się idealnie w każdym pomieszczeniu. To nie tylko atrakcyjna dekoracja, ale także doskonała ochrona przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Żaluzje drewniane wykończone są stylowymi elementami - drewniane pokrętło i maskownica górnej rynny. Dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach i fasonach. Poniżej podajemy ich najważniejsze cechy:


Zastosowanie:
Mieszkania, biura i hotele
Wygląd:
Naturalne drewno w wielu kolorach
Wykończenie:
Dopasowane elementy wykończenia
Obsługa:
Wyjątkowa prosta obsługa

 

Klasyczne vertikale

Prostota w nowym wydaniu

 

Skontaktuj się z nami i poznaj ceny produktów